Norite registruoti arba matyti kurioje eilėje jūsų vaikas?
Prisijunk prie savo darželio dienyno

SISTEMOS APRAŠYMAS

Centralizuota vaikų priėmimo sistema skirta tėvams (globėjams) pateikti prašymus į Šiaulių rajono savivaldybės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes, sudaryti laukiančių eilėse vaikų sąrašus, skaidriai tvarkyti pageidaujančių lankyti Švietimo įstaigas vaikų duomenis, teikti patikimą ir tikslią informaciją.

Tėvai (globėjai), norintys pateikti prašymą elektroniniu būdu, Šiaulių rajono savivaldybės svetainėje https://www.siauliuraj.lt/ paspaudžia nuorodą „Registracija į ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupes“, tuomet būna nukreipiami į https://siauliuraj.registruok.lt ir čia, prisijungę per elektroninius valdžios vartus, savarankiškai užpildo elektroninę prašymo formą.

Nepavykus užpildyti elektroninio prašymo formos, prašome kreiptis į pageidaujamos lankyti ugdymo įstaigos duomenų bazės tvarkytoją arba į savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus specialistą, atsakingą už centralizuotą vaikų priėmimą į grupes.

Priimamų vaikų sąrašai sudaromi remiantis Savivaldybės duomenų bazėje esančiais prioritetais ir algoritmais suvestų duomenų pagrindu iki balandžio 1 d. Priimamų vaikų sąrašai patvirtinami iki kiekvienų metų rugsėjo 1 d., ir viešinami ugdymo įstaigose bei matomi darželių registravimo sistemoje prisiregistravusiems tėvams (globėjams).

Apie vaikui skirtą vietą švietimo įstaigoje tėvai (globėjai) informuojami jų prašyme nurodytu elektroniniu paštu.

Paslauga teikiama vadovaujantis Šiaulių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. liepos 2 d. sprendimu Nr. T-244 „Dėl Vaikų priėmimo į Šiaulių rajono savivaldybės ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-22 10:43:28

Pagal Smart-ID klaidą matoma, kad pas jus yra paprasta, nepatvirtinta arba neatnaujinta Smart-ID paskyra, kurią reikėtų atnaujinti, identifikuoti.

 

Informacija apie Smart-ID

Kaip susikurti Smart-ID paskyrą?


1) Atsisiuntę ir įdiegę https://www.smart-id.com/lt/atsisiuntimas/ „Smart-ID“ programėlę, turite užsiregistruoti paskyrą.


2) Įdiegę programėlę, atidarykite ją ir spustelėkite mygtuką „Registruoti“. Pasirinkite norimą būda save identifikuoti.
(Identifikavimas su veido atpažinimu: https://www.smart-id.com/lt/pagalba/duk/biometrinis-identifikavimas/ar-biometrinis-identifikavimas-man)

 

Jeigu jau turite Smart-ID programėlę ir paskyrą


Identifikavimas su veido atpažinimu:
https://www.smart-id.com/lt/pagalba/duk/biometrinis-identifikavimas/ar-biometrinis-identifikavimas-man