Norite registruoti arba matyti kurioje eilėje jūsų vaikas?
Prisijunk prie savo darželio dienyno

Dažniausiai užduodami klausimai

Smart-ID programėlės atsisiuntimas ir paskyros sukūrimas
1. Kaip susikurti Smart-ID paskyrą?
1) Atsisiuntę ir įdiegę https://www.smart-id.com/lt/atsisiuntimas/ „Smart-ID“ programėlę, turite užsiregistruoti paskyrą, pasirinkti vieną iš . „Smart-ID“ programėlė veikia keliuose įrenginiuose, todėl ji gali būti diegiama daugiau nei viename išmaniajame įrenginyje. Atminkite, kad naują paskyrą turite užregistruoti kiekviename įrenginyje.
2) Įdiegę programėlę, atidarykite ją ir spustelėkite mygtuką „Registruoti“. Visas procesas užtruks vos kelias minutes. Pastaba. Turite galėti patvirtinti savo „Smart-ID“ paskyrą naudodami Lietuvos, Latvijos arba Estijos socialinio draudimo numerį ar asmens kodą.
Tai viskas. Smart-ID sukūrimas užtruks vos kelias minutes, o jo pagalba galėsite jungtis prie Centralizuoto vaikų priėmimo sistemos, bankų, įvairių portalų vos keliais paspaudimais. Suvedus asmens kodą ir per programėlę patvirtinant įvedus savo sukurtą PIN kodą.
Smart-ID registracijos būdai (https://www.smart-id.com/lt/pagalba/duk/registracija/smart-id-registracijos-budai )
Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-29 13:56:34

Pagal Smart-ID klaidą matoma, kad pas jus yra paprasta, nepatvirtinta arba neatnaujinta Smart-ID paskyra, kurią reikėtų atnaujinti, identifikuoti.

 

Informacija apie Smart-ID

Kaip susikurti Smart-ID paskyrą?


1) Atsisiuntę ir įdiegę https://www.smart-id.com/lt/atsisiuntimas/ „Smart-ID“ programėlę, turite užsiregistruoti paskyrą.


2) Įdiegę programėlę, atidarykite ją ir spustelėkite mygtuką „Registruoti“. Pasirinkite norimą būda save identifikuoti.
(Identifikavimas su veido atpažinimu: https://www.smart-id.com/lt/pagalba/duk/biometrinis-identifikavimas/ar-biometrinis-identifikavimas-man)

 

Jeigu jau turite Smart-ID programėlę ir paskyrą


Identifikavimas su veido atpažinimu:
https://www.smart-id.com/lt/pagalba/duk/biometrinis-identifikavimas/ar-biometrinis-identifikavimas-man